Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netbook Asus - Windows 7 Starter - chybí recovery partition ?

Dostal se mi do ruky netbook Asus Aspire One HAPPY2, na který se nějaký rozumbrada pokusil nainstalovat načerno Win 8 Pro. Samozřejmě nic nejde pořádně.
Jediné rozumné řešení je vrátit Windows 7 Starter, na něž je na netbooku nálepka s klíčem.
To by mělo podle všech návodů být možné stisknutím klávesy F9 po startu a rozsvícení nápisu asus. Jenže vše marné.
Znamená to, že recovery partition zmizela ?
Ve správci disků vidím 350MB - rezervováno systémem.
Windows 7 Starter ze stránek Microsoftu nestáhnu, protože chtějí klíč, na který mi odpoví, že se jedná o předinstalovaný systém.
Děkuji za náměty.

350 MB určitě není oddíl pro obnovu. Pokud tam není ještě něco schované, je to v háji. Na každém novém PC s OEM windows se při 1. zapnutí vypíše "udělej si záložní kopii pro obnovení", bohužel to málokdo udělá. Teď jedině sehnat originál DVD pro ten NB od Asusu ... nebo nějaké "netradiční" řešení.

Urcite sama nezmizela, ale niekto ju znicil.

Starter sa da nainstalovat tak, ze si zoberes hocjaku instalacku Win7, a zmenis ju na starter editaciou jedneho suboru tusim ei.cfg je to textovy subor (instalacku das na USB stick pomocou MS USB download toolu a mozes menit subor). Zmenis ediciu na slovo Starter a kanal na OEM. Textovym editorom (notepad apod).
Potom ten starter normalne nainstalujes s cislom na NTB, aktivuje sa to cez telefon.