Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stránku nelze zobrazit

Zdravým, do starého pc som stiahol win xp. Stiahol som aj všetky ovladače,internet je pripojený (dole to aj píše) ale keď pôjdem na google (Internet Explorer) tak mi vyskočí Stránku nelze zobrazit.. A nedostanem sa ďalej nikde.. Vedel by niekto pomôcť ? :)

No tak zistil som že na niektoré stránky sa dostať môžem, a tak som stiahol Operu a Mozillu ale teraz nastal druhy problém..,ono to nejde nainštalovať (otvoriť) klikam na tu stiahnutu operu alebo mozillu a nič sa nedeje.. Proste to nejde nainštalovať :/ Vedel by niekto teraz pomôcť ?