Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrznutí displeje mobilu

ahoj,prosím o radu..mám nový telefon(sony xperia xa ultra) a dělá mi to,že když píšu,at sms,nebo fb,nebo mail,prostě cokoliv,tak při rychlejším psaní mi jakoby zamrzne displej a objeví se okolo něj takový zlatý rámeček.nic nepomáhá,musím to celé zavřít a vlézt tam znova.dělá mi to v podstatě pořád.předešlý telefon(lenovo) mi to občas udělal taky,ale tenhle prostě furt.čím to může být?zkoušela už jsem restart,všechno a nic.mám reklamovat?děkuji

Android sám o sobě, alespoň občas za měsíc, zamrzne či vypadne signál atd. (to není pokus o flame).

Jestliže ti to ale dělá už druhý mobil, tak je na vině nějaký software běžící na pozadí.
Android sám o sobě nepředstavuje zrovna etalon spolehlivosti.

Takže nepřeplácávat množstvím programů.;-)