Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - záloha dat apk.

Zdravím, potřeboval bych poradit, jestli lze a případně jakým způsobem zazálohovat data z her na android telefonu. Koupil jsem dětem tablet a chtěl bych jim přehrát všechny uložené hry i se savy, aby mohli pokračovat ve hraní dál. Záloha pomocí "Google hry" udělat nelze, protože to mám na svém profilu a na tabletu mám udělaný nový...

Děkuji za případnou radu.

Ještě dodám, že prostým zkopírováním složky "Android/DATA" se hrou z jednoho zařízení do druhého nepomohlo, vždy se hra spustí od začátku a ne tam, kde byla v předchozím zařízení dohrána...