Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po restartu vše do červena...wtf?

Ahoj,

šel jsem do práce, vypnul PC... (Win 10, AMD 5750, monitor přes VGA), přijdu večer domů, zapnu a vše do červena, všecko má červenej nádech, jako bych v nastavení barev u grafiky dal RED na max... je to fakt prdlý. Tak jsem vyměnil kabel k LCD, nic. Vyměnil jsem grafiku (mám 2 stejný), nic. Mrknul jsem se do nastavení GPU a vše bylo nastavený, co do barev, v pohodě, tak jsem červenou stáhl, aby mi to nevypálilo díru do hlavy... ale stejně, je to hnus. Monitorem to asi taky není, protože HUD nabídky pro jeho nastavení jsou krásně bílý...

Ve Windows to být taky nemůže, protože už logo "ASUS" při bootu je načervenalý... Jo a ovladače jsem taky přeinstaloval.

Nevíte prosím někdo, co dělám špatně? :D Díky!!!

Z.

Len preistotu by som skusil restart a ne "vypnut" ak mas W10, alebo odskrtnut rychle spusteni v ovl.panely-energia, nech sa to normalne vypne, ci sa ten cerveny nadych strati po normalnom vyputi.
V default nastaveni sa W10 nikdy normalne nevypina.
P.S. a monitor skus dat nejak na defaulty ak na to je v menu monitora nejake nastaveneie ze reset vsetkych nastaveni apod.