Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová case na PC

Ahoj, prosim o radu s vyberem nove Case na pocitac. Kupoval jsem pred asi 2 mesicema tuhle https://m.alza.cz/evolveo-r04-d2302628.htm?catid=1 8850751 . Pouceni pro me na priste, nedat na recenze u produktu... Je strasne moc hlucna a nema dobre usporadane a vymyslele chlazeni. Bocni vetrak vrci jak ruskej tank a pritom predni je OK. Doporucili byjste mi prosim nejakou novou, lepsi bednu? Netusim kolik penez bych do toho mel incestovat to necham s radou na vas. Diky moc

ktery vetracek koupit dozadu do bedny misto bocniho?

No vsak tam daj ten bocny ak je to 120. Je?
//
A odpoviem si sam - je. Naviac su to urcite rovnake smejdy, takze by kdekto ocakaval, ze na rovnakych otackach budu obidva rovnako hlucne (neznizuje MB jednemu z nich otacky?).

Kdyz potrebujes regulovat ventilator musis ho mit zapojeny v desce nebo na to je takova ta vecicka s rucni regulaci ze? V molexu frci na tvrdo kazdy znich ma konektory 2 jak jsem jiz psal Molex a 3pin. At ho zapojim do desky a uberu tocky v biosu nebo do molexuje to stejny. (kdyz byl v desce zkusil jsem jeste speedfan lde mi to ten vetrak nacetlo ale opet regulace bez vysedku).