Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NOVÝ PC

ahoj, budu kupovat tento počítač: https://www.alza.cz/alza-gamebox-neo-gtx1060-d4402 138.htm a nevím jak se dozvědět jaký monitor k tomu pujde připojit.. nevíte jak to zjistit? mám strach že budou odlišné konce kabelu a nepřipojím to a budu to muset vrátit.. zajímá mě to jaký má mít konec monitor a klávesnice k tomuto danému PC ( u klávesnice tuším že USB nejspíš :D ) ale u monitoru fakt nevím.. nejsem v tomhle profík.. :D

To je přece prosté: podíváš se jakou koncovku má tvůj monitor, následně si na kusovníku sestavy ověříš jakou kartu má ten předražený zelený shit od zeleného šmejda a srovnáš. Jen upozorňuju, že pokud máš nějakou šlupku monitor jen s VGA vstupem, tak smolík. Nvidie ani AMD karty už VGA výstup (ani DVI-I, který VGA obsahuje) nepodporují. Můžeš si koupit aktivní redukci z DP nebo HDMI.