Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uzamykání profilu po minutě

Dobrý den.

Řeším na první pohled banální problém. Windows 10 zamkne uživatelský účet po cca minutě nečinnosti.

V možnostech napájení jsem změnil časový limit pro uzamčení obrazovky konzoly na 10 minut, restartoval PC, nepomohlo to. Navíc to vypadá, že se to děje jen při připojeném externím monitoru (jedná se o notebook Lenovo P70).

Netušíte někdo co s tím? Hledal jsem a nic víc než výše zmíněný postup jsem nenašel...

Předem díky za reakce.

Jiří Kurt Strohschneider

Ne, nejde o hibernaci, ale jen zamčení účtu. Problém není v tom, že se zamkne, ale v tom, že se zamkne hned po minutě, i když je nastaveno 10 minut. U spořiče nic nastaveno není, resp. spořič je "(žádný)" a možnost "Při obnovení zobrazit přihlašovací obrazovku" není aktivní. Do politik jsem zběžně koukal a nic tam nenašel...

Ziaden tool od vyrobcu nebezi?
V ovl.panel energia vsetko vypnute (ziaden sleep vypinanie monitora ani nic)?
Kukni aj tu ale to je trochu ine http://pc.poradna.net/q/view/1251038-vypinanie-obr azovky-windows-7-home dnes tam nieco je dopisane naspodku este. Inac neviem. Zmenit to na 5minut restartnut win a zas na 10minut a restart apod. Kukni aj podrobne nastavenia energ.planu, a aj vsetky nastavenia Win tie patlacie, neviem.

Tu pisu ze je to sporicom
https://www.experts-exchange.com/questions/2870309 0/Windows-10-desktop-will-auto-lock-after-1-minute -of-inactivity-requiring-password.html
sporic aktivny sice neni, ale proste je tam nastavene 1minuta v nejakom okienku a W10 je sracka a bere okienka jak ho napadne zaskrtnute nerzaskrtnute vsetko jedno.

I found it in the ScreenSaver timeout option, disabled the Wait check box. All good now.

neviem ale co presne tym myslia :D