Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačítnání obrázku na internetu

Dobrý den. Řeším takový velmi zajímavý problém na který ja nemám vysvětlení. Už je to asi něco přes týden co se mi to děje a nemůžu se toho zbavit. Některé stránky mi prostě nenačtou obrázky, ikony nebo rovnou celý web je divný a vidím jenom text. Děje se mi to například na twitteru nebo na steamu (i v klientu nainstalovaný na počítači). Taky jsem si po delší době chtěl zahrát Rainbow Six Siege a tam se nemůžu připojit na Ubi servery a díky tomu nemůžu hrát (přitom takové CSGO, Rocket League nebo GTA Online jdou normálně). Router jsem restartoval tolikrát, že už ani sám nevím. Myslel jsem si, že mam nějaký virus, jenže zajimavé je to, že úplně to samé se mi děje i na tabletu na úplně těch samých stránkách. Přikládám screeny jak to vypadá (někdy se to celé načte když např. po 10. dám aktualizovat stránku, ale potom se to zase vrátí tzn. některé obrázky se nenačtou atd). Zajimavé je na tom, že mi tento problém nedělá všude, ale pouze na určitých stránkách. Jestli by někdo věděl co s tim dělat tak bych byl moc rád.

3.1m.yt

• Zkus si v nastaveni sitové karty => iPV4 nastavit DNS treba google (ten se dobre pamatuje) n :

8.8.8.8
8.8.4.4

TiP ~Nebo spust a zkousku CMD|PowerShell a zadej :

*Pres CMD

netsh interface ip add dns name="Ethernet" addr=8.8.4.4 index=1

*Pres PowerShell

Set-DnsClientServerAddress -InterfaceAlias Ethernet -ServerAddresses 8.8.8.8

• Restartuj PC a z spust ten WEB to znova.
.

Nastav si to v centre sieti u adaptera vo vlastnostiach klikanim, tam si to potom mozes naklikat nazad na automaticky.
Nemusis spustat ziadne prikazy. Zmenis tym aktualne pouzivany DNS server, mohol ti nejaky vir zmenit DNS v routri, tak tym overis ci ano.
Alebo si daj najprv vypisat jaky pouzivas DNS server pomocou prikazu ipconfig -all
a najdi si ze ci to je tvoj provider.

• NE, jen zakruzkuj "ZISKAT ADRESU DNS AUTOMATICKY". Navic uvadel jsem ti, at zadas 8.8.8.8 a 8.8.4.4, odkaz byl na to, aby jsi videlkde to je a na co mas mackat boha svatého.
*Nezpomen pred opustenim POTVRDIT.

[POZOR !] Zda-li nezbere, tak se podivej, zda-li nejedes nebo nemas spustené PROXY, coz muze nastavit i skodliva aplikace.

* Zde nesmi byt uvedeno nic, jak je to vyplneno znamena, ze jedes na Adresu IP|DNS etc buh vi co jeste nejaké PROXY adresy. :
[img=/file/view/28100-p-prox-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/28100-p-prox-jpg[/img]

Nerozumim.
• Kdyz zadas ten prikaz, ten udela to samé, jako by jsi to nastavil rucne v tom nastaveni DNS IPV4
Ten prvni odkaz je kdyz to spustis v 'CMD', druhy kdyz chces pouzit 'PowerShell', oba delaji to samé.;-)

• Aha a jak spustim CMD ? Stiskni klavesu <WIN+R> a do prikazového radku napis CMD
POZOR : Zda-li bude potreba mit ADMIN prava, tak spust CMD z nebidky start : Pravy klik na start => zvolit : (Command line Admin)

• Co PROXY dalo co ? Co tam mas ?
* Najdes v Internet-Vlastnosti => Kliknout na polozku 'Nastaveni Mistni Site', pak se ti ukaze okynko jako na obrazku:

1) INTERNET-VLASTNOSTI
[img=https://support.apple.com/library/content/dam/edam/applecare/images/cs_CZ/ios/itunes/win8-ie_options_connections.png]https://support.apple.com/library/content/dam/edam /applecare/images/cs_CZ/ios/itunes/win8-ie_options _connections.png[/img]

2)NASTAVENI MISTNI SITE
[img=/file/view/28100-p-prox-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/28100-p-prox-jpg[/img]

Spustil jsem CMD přes správce a potom jsem vložil příkaz, který jste mi dal hned na začátku (netsh interface ip add dns name="Ethernet" addr=8.8.4.4 index=1). Napsalo to, že Název souboru či adresáře nebo jmenovka svazku je nesprávná.
Pri proxy mam zaškrtnuté Automaticky zjištovat nastavení.

Příkaz jsem přímo zkopíroval a vložil do CMD. Ted jsem to zkoušel napsat i ručně, ale výsledek je stejný.

• To znamena co ?
* Po provedeni jsi mel restartovat PC.

• Jesli to celé nejde, jak uvedis, tak obdov vychozi nastaveni TCP/IP pres :

*Vycisteni 'CACHE' DNS

ipconfig /flushdns

* Kdyz nezabere vycisteni CACHE tak : Obnoveni 'TCP/IP':

 netsh winsock reset all

* CMD musi byt spusten jako spravce a po zadani prikazu zmacknou ENTER a pak restartovat PC.

otestuj ping:

ping 8.8.8.8

jestli neprojde ping, je něco nemocného s tvým poskytovatelem.
dá se pc připojit přímo místo routeru? pokud není připojení vázané na mac adresu vstupní síťovky = routeru, nebo jestli není pevná adresa ve wan nastavení routeru, mělo by to jít.

zkrácený výstřižek je k ničemu. jde natáhnout jak výška okna cmd.exe, tak jde získat textový výpis:
start - spustit - cmd.exe [enter]

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

obsah z poznámkového bloku sem fouknout.

má malého poskytovatele z nějakého rozkousovaného bloku adres - že by byl přitom tak vyspělý a jel výhradně na ipv6? moc se mi to nezdá, ale i o tom by šlo uvažovat.
jinak to nemá vadit.
připojil bych pc místo routeru a hned by se vidělo. taky by něco vypsal příkaz:

nslookup google.com

samozřejmě bych viděl i celý výpis ipconfig, ne tu ořezanou poštovní známku.

Zkoušel jsem změnit IPv6 DNS server na tu google (adresu jsem si našel na internetu) a měl jsem stejný výsledek jako s původni DNS (nenačítání obrázků atd.). Taková drobná změna - dnes už jsem na internetu nějakou dobu a problémy, které jsem měl předtím najednou zmizely (vše je v původním stavu).

vopicak: a ty vieš, čo je to vlastne JAVA? Je to programovací jazyk - a z neho sú potom javascripty - takže aktualizáciou JAVA by aj scripty mali začať pracovať.
Takže ja si nič nepletiem - ty však ani nevieš rozdiel medzi JAVA (programovací jazyk) a javascript (čo je súbor príkazov v programovacom jazyku JAVA).

Nic nepracuje pod javou, drviva vacsina ludi ju vobec nemusi mat nainstalenu. Javascript neni java, a javascript sa neaktualizuje.
Zmena DNS na test bol prvy krok, nezvladol ani to. Tazko radit dalsie pripadne kroky. Pri problematickom DNS (vir zmenil apod) moze ten DNS vsetko presmerovavat niekam doprdele cez vir proxy, a ten moze posahavat weby, preto bol prvy krotk skuska normalneho DNS napevno.

Nastavení DNS provádím přesně podle tohoto obrázku www.intechgrity.com
Potom restartuju počítač. Po restartování internet se někdy chová jakože jede (najede mi steam klient například), ale žádné stránky mi nenabíhaji a napíše to, že si mam zkontrolovat připojení atd. jako kdybych měl vypnutý internet.

Nemas tam nejake ochranne programy nainstalene? Providera mas jakeho? Ked to das na automaticku tak ti prikaz ipconfig -all vypise jake DNS? IPv6 si skusil teda aj vypnut aj zapnut?
Daj to zas na automatiku a pozeraj si na webe v zrojakoch webu ze jake presne obrazky ti nejdu a urob si tracert na nich a porovnaj s nejakym PC kde idu apod.