Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s pripojenim cez kabel

ZDravim potreboval by som poradit. Brat ma ntb asus. Cez wifi mu ide net dobre bez vypadkov,ale cez kabel mu po nejakom case vypadne net. Pripojeny je, ale na ziadnu stranku sa nepripoji. Skusal som ci je v kabli chyba sietovku sme aktualizovali aj sme dali starsiu verziu ... Otec co je napojeny na router ako brat tak on nema vypadky.Na sietovke bolo zaskrtnute, ze system ju moze vypnut kli setreniu energie to som odksrtol. Nastavil som DNS od googlu. Poradte prosim dakujem

Ked to nejde tak si skusal prikaz ping na nejaku stranku a tracert na nejaku stranku apod? ipconfig -all vypise vtedy co? nemate tam nejaky srandovny antivir?
Uz niekto skusil iny LAN kabel a iny port routra?
(p.s. a uplne zakazat wifi kartu v spravci zariadeni, ci sa do toho nesere)

ping som skusal, ale nic nenabehlo.. tracert a ipconfig som neskusal.. antivir je avira. Lan kable sme skusali ano robi to iste wifi sme len vypli na ten cas co bolo lan pripojene. Ked ides cez voladaci panel, centrum sietia zmenit nastavenia adaptera tak tam som vypol :)Ale skusim v spravcovi vypnut wifi