Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell e6420 se sám od sebe vypne/restartne

Zdravím,
mám problém s ntb Dell Latitude e6420. Ntb se mi sám od sebe vypne, chvíli asi 5s je vyplý a pak zase naběhne. Stává se mi to pří sledování např youtube, nebo pří prohlížení dokumentů word nebo pdf souborů (co jsem aspoň pozoroval). Myslel jsem si, že by se mohl přehřívat, ale zahraju si na něm občas i LoL a ještě nikdy se mi to nestalo.
OS: Windows 10.

Díky za rady.

Pustil jsem test CPU v OCCT a teplota byla 87 až 89 stupňů, s tím, že max má být 85. GPU mi jede, ale tam to vypadá v normálu. Může to být tím? Jak jsem psal, hrávám na ntb i hry a při tom se mi ještě nestalo, že by se vypnul. Stává se mi to, jen když si prohlížím nějaký dokument word, pdf či se dívám na youtube - a ne vždycky. Je to nepravidelné. Jeden den se dívám např na yt a nevypne se, druhý den ta samá zátež a vyp.

Dobře, vyzkouším. EDIT: ten speedstep asi nepomůže, protože jsem předtím jel skoro pořad na vysoký výkon,, a i tak dělalo. Jinak baterku mám většinou z noťasu venku, ale dělá mi to, i když ji tam mám a taky i když jedu jen na baterku, takže v tom to asi nebude :/.