Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nežádoucí okna

Dobrý večer, prosím o radu. Při zapnutí internetu (google chrome mi neustále vyskakují další okna (záložky) s nežádoucími stránkami, např. pornostránky. Prosím, poraďte, jak se toho zbavit. Děkuji. JH

loading...

Mate v počítači asi nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. V núdzovom režime systému vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo nájde odstráňte.