Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Baterie nebo adaptér?

Zdravím,

chci se zeptat, vlastním MacBook Air 2015 a mám dotaz ohledně napájení, co je pro nb lepší, mít neustále připojený adaptér? Nebo vždy nabít nb do plna a fungovat přes baterii?

Notebook používám ke každodenní práci 8hod/den.

Děkuji za odpověď.

Nevím, proč by měl být MacBook odlišný od jiných notebooků. Takže - nejlepší je fungovat přes adaptér. Jakmile jedeš na baterku, při nejbližší příležitosti ji co nejdříve dobij na maximum.