Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje připojení k internetu

Zdravim,

včera jsem dal svůj stolní počítač do úspornýho režimu a odešel jsem na pár hodin ven, když jsem přišel a probudil ho, nefungoval internet. Chyba neni u poskytovatele, protože všechny ostatní počítače v domácnosti se k internetu připojí, stejně tak jsem i na mobilu připojen, i na svém notebooku, ze kterého píšu.

Stolní počítač se tváří jako by nic, mám plný signál na svůj router, ale nenačte se žádná stránka. PŘIPOJENÍ K INTERNETU NENÍ K DISPOZICI. Restart nepomohl. Tak trochu naivně jsem doufal, že to ráno půjde, ale taky nic. Takže píšu sem, pomohl by mi s tim někdo? Díky

Microsoft Windows [Verze 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Vöechna prŠva vyhrazena.

C:\Users\---->ipconfig -all

Konfigurace protokolu IP systťmu Windows

NŠzev hostitele . . . . . . . . . :
PrimŠrnŪ pÝŪpona DNS. . . . . . . :
Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : hybridnŪ
Povoleno smžrovŠnŪ IP . . . . . . : Ne
WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne

Adaptťr sŪtž Ethernet Local Area Connection:

Stav mťdia . . . . . . . . . . . : odpojeno
PÝŪpona DNS podle pÝipojenŪ . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Qualcomm Atheros AR8161/8165 PCI-E Gigabi
t Ethernet Controller (NDIS 6.20)
FyzickŠ Adresa. . . . . . . . . . : 90-2B-34-D0-C0-66
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
AutomatickŠ konfigurace povolena : Ano

Adaptťr bezdrŠtovť sŪtž LAN Wireless Network Connection:

PÝŪpona DNS podle pÝipojenŪ . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Atheros AR5005G Wireless Network Adapter
FyzickŠ Adresa. . . . . . . . . . : 00-14-78-10-6C-18
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
AutomatickŠ konfigurace povolena : Ano
MŪstnŪ IPv6 adresa v rŠmci propojenŪ . . . : fe80::c9a3:5305:3818:bed5%11(Pre
ferovanť)
Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 192.168.1.5(Preferovanť)
Maska podsŪtž . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
ZapýjŤeno . . . . . . . . . . . . : 8. ķnora 2017 10:22:27
ZŠpýjŤka vypröŪ . . . . . . . . . : 9. ķnora 2017 10:22:27
VżchozŪ brŠna . . . . . . . . . . : 192.168.1.1
Server DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1
IAID DHCPv6 . . . . . . . . . . : 234886264
DUID klienta DHCPv6. . . . . . . : 00-01-00-01-18-BE-C0-8D-00-14-78-10-6C-18

Servery DNS . . . . . . . . . . . : 10.0.1.2
RozhranŪ NetBios nad protokolem TCP/IP. . . . . . . . : Povoleno

Adaptťr pro tunelovť pÝipojenŪ isatap.{26514BF0-A2AD-40BF-91B8-4A907F2DCDA6}:

Stav mťdia . . . . . . . . . . . : odpojeno
PÝŪpona DNS podle pÝipojenŪ . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter
FyzickŠ Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
AutomatickŠ konfigurace povolena : Ano

Adaptťr pro tunelovť pÝipojenŪ Teredo Tunneling Pseudo-Interface:

Stav mťdia . . . . . . . . . . . : odpojeno
PÝŪpona DNS podle pÝipojenŪ . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface
FyzickŠ Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
AutomatickŠ konfigurace povolena : Ano

C:\Users\