Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Usb kablik nic nevydrží

Dobty den, měl bych dotaz. V autě pro propojeni tabletu do el použivam tento kablik https://www.tsbohemia.cz/premiumcord-kabel-usb-2-0 -a-b-2m-se-zahnutym-usb-b-konektorem-90-_d233585.h tml

Problém je, že nic nevydrží. Cca tyden nabiji dobře, ale poté nefunguje. V tabletu se ukazuje že nabiji ale baterka ubývá. Kablik neni nikde nejak ohýban, namáhán. Už to je třetí kus. Prvni vydržel 2 mesice druhy 1 měsic a posledni tyden. Potřebuji práve aby byl tak zahnuty jako tento. Vždy pak nouzove dobijim pres obycejny nezahnuty, ale ten mi tam nesedí.
Čím to, že se tak kazí?
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Prave ze ne. Ostatni obycejne rovne kabliky co mam nekolik let nabiji normalne, akorat mi zam spatne pasuji. Tento zahnuty ten tyden fungoval dobre, potom ale nic možna jen uplne minimalne nabiji ale za noc pri vypnutem tabletu nabije treba 10%.

Mna len zaujimalo ze ci si to uz skusal znova vytiahnut a po chvili zastrcit.
Ked su to nejake tenke sracky tak si budes muset najst nejakeho ineho vyrobcu alebo aspon predajcu, ked ti tento furt predava smejdy (ktovie odkial to ma a ci to nie su nejake fake z ebay za 5centov).

Prvni vydržel 2 mesice druhy 1 měsic a posledni tyden.

Za týden se kablík nezkazí ani nepřeláme.Jak už psal MM..,problém bude spíš v tabletu.
Na to ukazuje i to:

V tabletu se ukazuje že nabiji ale baterka ubývá.

Nebo ho máš jen blbě zastrčený,třeba nějak šikmo proti tomu normálnímu.