Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox - jak se zbavit bubliny s překladem?

Mám WIN10 a používám FIREFOX když najedu ve firefoxu kurzorem na jakékoliv slovo,ojeví se mi bublina s překladem,je to jedno jestli jsem na Seznamu nebo Centrumu.Zkoušel jsem Explorer,a tam to nedělá.Je to otravné a nevím jak se toho zbavit.Na notebooku mám stejnou konfiguraci a tam je vše v pořádku.Moc prosím o radu jak se toho můžu zbavit.Děkuji předem za haždou radu jak se mám těch bublin zbavit. Ještě jednou moc děkuji.
Změna předmětu, původně: FIREFOX (karel)

Tak je trebars zakazana. Alebo ine doplnky alebo rozsirenia. Stejne to nastavene urcite nemas, to by sa spravalo stejne.
Este mozes mat nastavene nejake proxy. Alebo liezt kdesi cez nejake prekladatelske URL t.j. ne priamo neco.cz ale cez nejake posahajstranku.cz/?url=neco.cz