Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Javascript error

Zdravím, nejde mi spustit Messenger pro Windows, při jeho spuštění mi vyskakuje chybová hláška, vizte obrázek. Dělají to asi 3 poslední verze, předchozí verze fungují dobře. Chyba se objevila ze dne na den zničehonic. Java je aktuální, vše jsem zkusil přeinstalovat, spustit s adminskými právy, restart, ale dál už si nevím rady. Mám Windows 10. Budu vděčný za jakoukoliv radu, děkuji.

screenshot: e69YWF

java nema nic spolocne s javascriptom.
Ked blbne nieco v javascripte tak je to problem danej webstranky, tak si pripadne a)aktualizuj prehliadac internetu, b) vymaz docasne subory a cookies, c) nechod na tu webstranku. d) pozakazuj vsetky doplnky prehliadaca apod