Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube na mem mobilu nelze aktualizovat

Ahoj, mam mensi problem, mam Android 6.0 a telefon mam asi 2 tydny, nainstaloval jsme nedavno aktualizaci a ta aktualizovala mobil. Jenze po te aktualizaci mam tovarni youtube v mobilu a nejde nijak aktualizovat, ani po vymazani dat proste nic nefunguje, google play ho bere jako aktualizovane. Samozrejme ze jsme zkousel i obnovit cely telefon do tovarniho nastaveni ale to nepomohlo, nemel by nekdo radu jak to spravit? Ostatni aplikace zustaly v pohode..

ked to pise v google play ze je aktualny, tak je najskor aktualny. Preco si myslis ze ho musis aktualizovat? To ze nefungfuje znamena len ze nieco nefunguje, a ne ze ho musis aktualizovat. Co presne jak presne nefunguje? Nemas tam nainstalene nejake app ktore sa do toho mozu srat, napr. nejake anti-neco blbosti apod?
P.S: jaky presne mobil to je? Pripojeny si jak? Neblokuje ti nieco nahodou provider?

Hele tezko rict...jak se tam dostala ta aktualizace? Stahnul si ji nekde na netu nebo normalne OTA(over the air) proste ti vyskocilo ze se telefon chce aktualizovat?

Dost zvlastni ze ted tam mas starou(jak vis ze je stara?) a pri prvnim spusteni tam byla "nova"?

Zkousel si ji uplne odinstalovat/vypnout a nainstalovat znova?