Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš do 700Kč

Ahoj všichni
Chtěl bych poradit ohledně myšky dostal jsem k PC nějakou myslím Trust max 2000 Dpi která je pěkně na ho... začíná blbnou a to jí mám půl roku
Vybral jsem tuhle
https://www.czc.cz/a4tech-bloody-gamming-v8-core-3 /145692/produkt
U druhého PC máme A4tech Bloody V7 Core 2 už 4 roky a nebyl sní žádný problém tak chci slyšet prosím váš názor Děkuji
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Tak podle nekolika znamych a toho co jsem cetl i tady, tak ten A4Tech Bloody narozdil od starych A4Tech X7 Oscar je OK za tu cenu, ale je jasny, ze SteelSeries Rival 100 je uz o tridu vys a taky vic stoji, ze. Pak tam je nejaka Mionix nekde okolo 1250,-, prej taky OK, pak udajne nejlepsi pomer kvality a ceny Mionix Castor nekde okolo 1500,- jsem slysel nazor, ze je to v podstate nejlevnejsi mys TOP kvality, vys uz jde malokdo.

Ja mel chvili prave tu Mionix Castor, ale nesedla mi do ruky, ikdyz jinak byla naprosto skvela. Nahodou se mi naskytla prilezitost vymeny s malinkym doplatkem za uplne novou Logitech G43 Prodigy, ktera teda v obchodech stoji ~1700,- a neverim, ze existuje lepsi mys, ovsem cena se vetsine lidi bude zdat uz tak moc vysoka.