Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4x 1 GB RAM společně nefungují

Ahoj potřebuju pomoc dokoupil jsem si ramky ddr2 takže mám 4x1 gb ale jsou to jiné typy a když dám do 1 slotu jedny zapnu pc tak naběhnou takhle fungujou ale když je tam dam všechnx 4 tak to nejde
Zakladovka: http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-m56s-s3 _1x/specs/

1 ramky: A-Data a druhý GEIL
Změna předmětu, původně: Ranky
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Skusaj po jednej ze ktora je vadna.
A skus ked ich tam das vsetky tak clear cmos.
Davaj ich do parov tak aby boli stejne v dualchannel slotoch (t.j. channel A prva stejna jak channel B prva, viz manual k doske. Je niekde na webe vyrobcu dosky)
V BIOSe pripadne mozes skusit zvysit napatie RAM alebo obmedzit frekvenciu rucne. Predtym jak ich tam strcis.