Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NAPAĽOVANIE Súborov

Dobry vecer schcem sa uistit ako spravne napalovat predtym ako pokazim 20 dvd

mohly by ste mi poradit prog. alebo povedat ako cez windows 7 ked dam automat.prehravanie a navrhne mi ten "zabudovany" napalovac tam napalit

videa s telefonu (tlacitkovi samsung )
obrazky sneho nafotene

ked som vybral ako usb neslo mi to kuknut v dvd prehravaci (je to cd aj na kazety)
ked som vybral tu druhu moznost tak mi to napalilo iba obrazky ale videa tam neslo prehrat aj ked na dvd su

je to tym dvd ? alebo ako to napalit tak aby to slo v prehravacoch a mohol som ti to kuknut na tv ?

..aby to slo v prehravacoch a mohol som ti to kuknut na tv ?

Musíš si naštudovať manuál od tvojho prehrávača a od tvojej televízie a zistiť, aké hudobné a aké video formáty dokáže prehrať a tie potom na DVD napáliť.
Môj audio prehrávač prehrá tieto hudobné formáty: cdda; wav, flac, mp3, ogg, wma.
Môj TV prehrá tieto video formáty: avi, mkv, flv, mp4, aac, mov, wmv a tieto audio formáty mp3, wav, wma