Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reproduktory

prosim o radu jak zapojit reproduktory jsou 2.nevim do jake zdirky je zapojit.ktera je karta zvukova .dekuji za odpoved ,jsem uplny zacatecnik.

Tak si pozri k tomu navod. Prip. by bolo dobre napisat nam vyrobcu/typ toho co chces strcit a vyrobcu/typ toho kam to chces strcit.
Stereoreproduktory maju zvycajne jeden jack konektor (taka tycinka 3.5mm priemer) a ten sa strka zozadu do PC do vystupu zvukovej karty (do diery ktora zodpoveda tomu jack konektoru), oznacenej "line out", alebo obrazkom sipkou von, alebo obrazkom reproduktora alebo obrazkom sluchadiel. V pripade nejasnosti vid navod k tvojmu PC. Ak nemas k tomu navod tak predajca porusil zakonnik (neviemzhlavy aky :-)).