Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrcadlovka za rozumnou cenu

Hau všem.
Jakou by jste mi doporucily zrcadlovku s výměnným objektivem a aby tam šlo dát i neoriginalni objektivy (myslim jako třeba Sigma nebo jak se menuje) s rozlisenim 6 - 12mpx muze bejt i víc , zbytek je mi docela jedno .. a cena tak max do 20 000 i s objektivem.
(A nebo jestli nevite o nejkejch dobrejch bazarech s fotakama.)
Diky.

Ja by som este dodal, ze tiez mam pocit, ze sa foteniu moc nerozumies, ale si pocul, ze zrkadlovky su ok a tak to chces.
Mal som zakaznika, ktory fotil par rokov na kompakt a potom chcel silou mocou Canon 300 (s objektivom...myslim, ze 18-55, ale to nie je podstatne). Upozornoval som ho, ze to nie je fotak prenho (napr nebol zvyknuty fotit cez hladacik), ale nedal si povedat. Za 2 mesiace ten fotak predal a kupil si A640 od Canonu;o). Dodnes s nim foti.