Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesové kratky v prohlížeči a jak je vypnout

Dobrý den,
často chodím na Facebook, e-mail nebo stránky co potřebuji k práci. A už mě štve jedna věc, vždy když v textovém řádku napíšu jako první Z, přeskočí stránka o 1 akci zpět, nebo když napíšu prvmí . tak mi to vyhodí vyhledávání na stránce. Je nějaký způsob jak tyto otravné zkratky vypnout? Používám prohlížeč Opera.
Předem děkuji za jakékoliv rady :)

keyboard.html

Single-key shortcuts

Opera 9.5 disables the following single-key shortcuts, which were enabled by default in Opera 9.2 and previous. To re-enable these shortcuts, check the box marked "Enable single-key shortcuts" in Preferences > Advanced > Shortcuts.

ty chces dosiahnut opak, robi sa to tiez tam. V novej opere (default v 9.5 je to zakazane)