Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocitac Zamrzlej pro restart musim Manualne

Dobry den je to uz asi mesic co se mi PC zacina u her jako napr Overwatch,Blade n Soul,Tera,WoW zmrazovat PC stava se to ze PC se zamrzne obrazovka jde do nahodne barvy obvykle Ruzova a je Locknutej takze ho musim restartovat Manualne tlacitkem Power.
Me to prijde divny ze jaktoze zrovna u techto her. tak jestly nevite cim to bude.
u ostatni hry se mi to nestava Napr prave vydana hra Ghost Recon WildLands,Mafia 3,R6 Siege.
Moje PC specs jsou
EVGA GeForce GTX 1060 6GB
Kingston 24GB RAM
Kingston HyperX FURY SSD 120GB
ASUS MAXIMUS IX HERO Zakladni Deska
Pocitac ma Vodni Clazeni.

Dekuju za rychlou odpoved
Ramka je totalne kompatibilni.
Vodni Chlazeni je NZXT Kraken X61
Zapl jsem MSI Afterburner a Teploty u grafiky kdyz jen browsim weby jen do 34-42 stupne
pri hrani lehky her 41-51
U narocnejsi hry jako BF1 , For Honor, Dishonored 2 atd dosahne grafika az do 64-79 Stupne MAX
u tech narucnejsi hry se to vubec nestava vsechno jede plinule na 60+FPS i pri 4k Rozliseni.
me se to stava hlavne u Blade and soul a overwatch kdyz dojde treba na bitvu a je tam hodne effektu.