Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Evga 500W power supply

Ahoj tenhle zdroj mám doma a mám k němu gtx 1060 a i5 6500 myslíte že bych se měl bát o komponenty nebo může se komponentům něco stát? Vím že je to zdroj celkem dost levný a asi aji nic moc ale už ho mám a vrátit ho nemůžu....Předem díky za odpvědi

Spatny zdroj ti muze odpalit cokoliv v pocitaci, muze se i stat, ze pouze odejde sam a nic dalsiho nezlikviduje, nikdo to dopredu vedet nemuze. A odpovedel jsi si sam, mas proste levny zdroj, kde ta sance, ze zdroj bude stat za pendek bude vysoka, takze odpoved je jasna: Ano, mel by ses o komponenty obavat, ale nikdo ti nerekne, zda zdroj neco odpali v tvem pocitaci zitra, za rok nebo treba i nikdy.

Jinak EVGA zdroje nevyrabi, nechava si je vyrabet na zakazku u ruznych vyrobcu, drazsi zdroje jim vyrabi firmy jako Seasonic nebo Super Flower a ty levnejsi treba FSP nebo v tomto pripade je vyrobcem pravdepodobne HEC. (HEC neni obecne povazovan za spickoveho vyrobce zdroju.)

a když mám na všechno záruku tak se taky musím bát? kdyby to bouchlo tak to můžu vrátit ne? Kupovat jsem to v alze a jde nějak tomu výbuchu předejít? Popř má cenu kupovat teď nový zdroj když je starý cca měsíc

Zalezi na co mas zaruku, pokud na PC jako celek, tak se nemas ceho bat. Pokud jen na jednotlive komponenty, tak ti vyreklamuji zdroj, ale pokud ten vezme neco sebou, tak to vyreklamovat nemusis, bude zalezet na benevolenci reklamacniho oddeleni Alzy.

Vybuch je velmi malo pravdepodobny az temer vylouceny, EVGA zase neni firma, ktera by si pod svou znackou nechala vyrobit neco vylozene tragickeho. Jestlize je to zdroj od HEC, coz jsem se na netu docetl, ze by snad mel byt, tak spis hrozi, ze kdyz ho budes pretezovat, tak ze proste odejde, pravepodobne odejde po nejake dobe treba 3 roky tak jako tak. Jestli vezme neco sebou, ti nikdo dopredu nerekne, to muze byt i o nahode.

Uvedom si ale jednu vec, ten zdroj je proste urceny pro levne kancelarske sestavy a urcite neni dobry napad na takovemto zdroji jeste zkouset pretaktovani grafiky, to si primo o nejaky pruser rikas.

---

sambilionk: OEM Seasonic, jestli je to HEC, tak v teto cenove tride to moc nehrozi. Bude pravdepodobne o dost horsi.

Co bude horší nevím kdo to vyrábí ale hodnocení slušný,SS OEM taky nejsou nic extra,navíc maj krátký kabely a jsou bez napájecího kabelu za stejnou cenu.Jinak zrovna tu někdo postoval OEM SS stejnej typ akorát novější a uvnitř osraný na kost oproti původnímu (to je pak to co se tu zmiňovalo u levnějšího Corsairu třeba,recenzovanej kus a dostaneš úplně něco jinýho než se testovalo v recenzích a je fuk že to je SS),tak bych se ani nedivil kdyby na tom ta Evga byla lepší v tý ceně.:-)

Ono je vcelku jedno co je lepsi, ani jeden z tech zdroju nepatri do herni sestavy, notabene kdyz tazatel chce jeste taktovat, to jsou zdroje pro kancelarske sestavy s integrovanou grafikou a minimalnima pozadavkama. Sice tazatelovy gtx 1060 a i5 6500 maji dneska take velmi nizke naroky, takze by to mohlo drzet i na takovem pocitaci, ale uz rozhodne nelze doporucit to jeste taktovat.

Jako to souhlas na taktování to ne,jinak jak jsem zmíníl že u vnitř novějšího SS je úplně něco jinýho než ve starší verzi tak novej trend asi,buďto koupíš Higend nebo to je jedno co pak viz co sem tu už psal zesík Denon co tu mám JPN novější verze ,ale stejnej model už China uvnitř odrbaný na kost cena stejná a kdo chce JPN Denon tak si dneska pořádně zacáluje a nebo koupí cosi osekanýho odkudsi.A jenom tak mimo všude se chválí RAM Crucial Ballistix Sport LT 16GB kde se pyšní vyrobeno v USA na samolepce i videích recenze Ok a co mě přišlo tak made in China tak snad je to to samý co recenzujou a ne něco osekanýho jak teď frčí.:-)