Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba zapínania pc

D.deň
Mam problem s Lenovo IdeaCentre 200-01IBW (90FA0031CK). Ked ho zapnem chvilu ide a sam sa začne reštartovať stale znovu a znovu bez toho aby sa čokolvek dalo spraviť. +všimol som si že nesvieti kontrolka hard disk. Moze byť chba v ňom? Alebo ako by sa to dalo opraviť? Ďakujem za pomoc

on sa moze restartovat sam aj pri boote windows, vtedy sa do biosu dostat da. Mas to skusit. Recovery sa u lenovo zapina z vypnuteho PC mam pocit, tym tlacitkom.

P.S. ak to mas otvorene mozes skusit aj odpajat veci (HDD atd) a clear cmos apod. RAM skusat po jednej v roznych slotoch, atd.