Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskarna - divne zmeny barev

Dobry vecer,
mam zde u sebe tiskarnu HP Deskjet F2280, ale chova se podivne. Pri tisku jednoho dokumentu, ktery ma plno barev a je cely potisteni nema tiskarna sebemenci problem, ale pri tiskuti dokumentu taky z pdf, se vytiskne soubor pouze s ruznymi odstiny cervene. V tomto druhem dokumentu je barevnych ploch pouze par a nerozumim tomuto problemu. Oba soubory tisknuty z pdf pomoci google chrome. Jestli mate nejaky napad jak to vyresit, budu moc rad. Diky, Pavel
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

máš ucpaté trysky alebo dochádza niektorá farba v cartridge.

Z čoho tlačíš "normálne", aký formát súboru a program sa jedná?

Skontroluj hladinu prípadne namoč spodok trysiek na dve hodiny do vlažnej destilovanej vody, (nič iné) nepouži. Osuš miernym tlakom hajzlákom alebo servitkou trysky, musia byť jasne viditeľné pásiky troch základných farieb, žltá, červená, modrá.