Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika nvidia gtx 1060 6gb - nemám s nej dobrý pocit

čaute mám grafiku nvidia gtx 1060 6gb procecor i7 qatro nemám snej dobrý pocit. filmi ,akoby neboli úplne plynulé neni to úplne sekanie ,ale dokonalé to neni.pripojil som aj druhý monitor respektíve tv a úplne sa to zhoršilo.dokonca aj videá na nete to isté .vrátil som ovládač grafiky naspäť a je to zasa v normále.no v normále ,ako popisujem vyššie.ventilátory na garfike sa ani nehnú ,pretože sú stavané na inú záťaž ,ako je obyčajný film.ovládače mám k lite codec najnovšie.je možné ešte nejaké nastavenie na grafike ,alebo hu môžem rovno vymeniť?

Změna hloupého předmětu, původně: grafika (host)

Lebo to vsetko je vec systemu.
V prvom rade si pozri jak mas nastavenu obnovovacu frekvenciu pre monitor, to je zasadna vec. Potom si pozri vytazenie trebars CPU vtedy ked si myslis ze sa nieco trha.
Pouzivaj ovladace ktore funguju spravne, a software ktory funguje spravne.
Neinstaluj si tam hovadiny ako antiviry alebo ine veci ktore sa seru do HW, hlavne nejake suite od vyrobcu na vetraky a ine blbosti neinstaluj alebo odinstaluj. Preistotu (moze to sposobovat periodicke SMI).
Nainstaluj si ciste windows + spravne ovladace a nic viac, vtedy to funguje najlepsie. Nic znamena fakt NIC. Maximalne tak firefox.

Uplně plynulé,jak v TV to asi nebude nikdy. Je mnoho faktorů,co to ovlivňuje. Já mám IPTV,z STB na zobrazovadlo přes HDMI na monitor u PC je to hladké,zejména u hokeje je to poznat,žádné poškubávání. Ta samá televize a STB,ale ve funkci TV v PC na tom samém monitoru je to o mnoho horší,není pohyb naprosto hladký,potrhává se,sice málo,ale ano.Netuším,kde to vzniká,jestli na grafice,nebo jinde.

Mám tú istú kombináciu cpu+gpu a všetko sa prehráva plynule vrátane BD. K čomu ti je vlastne lite codec, odinštaluj ho. Nič také som nikdy neinštaloval a vždy všetko fungovalo.A taktiež na grafike netreba nič nastavovať-stačí ovládač priložený ku karte.

nemá to význam aj po odinštalovaný kodekov je to rovnaké ,lebo win player prehral BD ,ale je to to isté.podotýkam ,že robí to aj na nete a to nemá čo dočinenia z kodekmi ani prehrávčmi.za to je zodpovedná grafika stále mi to vychádza na ňu čiže hardwér.

Môže byť, v každom prípade by som skúsil ten Cyberlink a ak to nepomôže, tak čistú inštaláciu systému, najprv čipset potom vga, z disu k doske a grafike a stiahnuť všetky dôležité akt. z win update.