Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC k hraní her

Sháním PC, které rozjede hry typu Counter Strike aj...., cca do 10.000,-. Žádné speciální požadavky nemám.... Nevíte někdo o něčem "kvalitním za dobrou cenu"? Díky moc.

Na jaké CS ?

• Zalezí který chces hrát, poprípade AMD A10 + APU by mohlo i postacit.
* Ale jestli dnes kupovat AMD Axx, to uz mozná rovnou nejakou bazarovku.
• Takovy alternativní zaklad : 2x4Gb RAM + Celeron/intel@i3 + AMD RX@460[/i]