Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka karta asi nefunguje tak.jak má.

Dobrý večer, nejdříve bych chtěl říct, že jsem tak trochu laik ve světě PC, tak doufám, že mě za to neukamenujete :-) Mám problém s novou graf. kartou. Vlastním PC : procesor intel core i3 3,07 Ghz, Ram DDR 3 6GB, zákl. deska MSI H55M-E33 - Intel H55, zdroj 400w, grafika dodnes fungovala integrovaná v pcu. Dnes jsem dokoupil grafiku Gigabyte GT 710 2Gb DDR3.Hlavně kvůli jistým programům. V biosu jsem vypnul interní a naistaloval všechny potřebné ovladače z přiloženého CD. Počítač běžel jak má tak jsem si myslel, že je vše v pořádku, a nemohl jsem se dočkat až kartu vyzkouším třeba na nějaké hře, zapnul jsem hru The Forest. Po zapnutí jsem hru nerozjel plynule ani na rozlišení 700x400 se vším nastavením na low. Při spuštení správce úloh počítač nejel ani na 20% výkonu. Hra má poloviční požadavky na výkon PC, než jaký mám. Nevíte co se může dít ? Nutno podotknout, že hra se sekala úplně stejne jak na nejmenší tak na nejvyšší rozlišení. Předem díky za rady.

Doporučené požadavky:
OS: Windows 7 SP1, 64-bit
CPU: Dual Core G6950 2,80 GHz / Phenom II X2 550
RAM: 6 GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 7750
HDD space: 10 GB
GPU memory: 1024 MB

Minimální požadavky většinou zaručují, že tu hru spustíš, to se ti podařilo. Koupil sis kanclgrafiku, to není na hraní.

___TEST___