Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG smart tv - problém s USB

Dobrý den,
koupil jsem si televizi LG 60UH6157, která má pouze jedno USB, dokoupil jsem tedy HUB, abych mohl používat myš a nahrávací médium najednou, první problém nastal při nízkém napětí, které šlo z televize (vyřešeno pomocí přídavného napájení pomocí adápteru na nabíjení mobilního telefonu), jenže nastal druhý problém, televize píše, že nahrávání není při více zapojených zařízeních pomocí HUB podporováno. Dá se nad tímto nějak vyzrát, obejít, vyřešit? Má někdo podobný problém?
Díky za odpovědi :-)

S tou aplikací jsem měl problém, že po každém zavření a otevření se znovu spojovala. Když chce člověk přepnout kanál, tak ho chce přepnout teď, ne odemknout telefon, kliknout na aplikaci, čekat 5 vteřin, než se spojí a potom konečně ovládat. Párkrát to jde, desetkrát za večer už je to otrava.
LG rozlišuje ty ovladače podle modelových roků, já mám model 2016, chytrý ovladač na něj dělají, má 2 USB, v jednom z nich mám hub, v něm věčně navěšené tři flash disky a nemá s tím problém.