Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Létání s dronem

Ahoj, mám v plánu si koupit drona, ale než to udělám, tak se chci zeptat, jaký jsou úskalí? Musí být na to nějaký povolení?? :) díky za odpovědi

Systém bezpečného návratu

Pro případ, že dálkový vysílač ztratí signál např. v důsledku překážky či přestanete mít kontrolu nad zařízením, je TORUK AP10 vybaven systémem bezpečného návratu, který dokáže kvadrokoptéru vrátit do posledního výchozího bodu a bezpečně s ní přistát. Toto vše je možné díky GPS módu, který se automaticky aktivuje i v případě, že používáte mód manuální a TORUK AP10 zachytí GPS signál

Takže to podléhá registraci. na druhou stranu, kde není žalobce, není ani soudce (dokud neuděláš nějaký průšvih). Jinak registrace u úřadu je tuším 4000,- správní poplatek