Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nenačítava Windows

Dobrý deň !
Dával som resetovať NB MSI do továrenských nastavení. Naskočila ale chyba, že sa to nestalo a NB sa vypol. Po zapnutí naskočí iba obrazovka MSI a ďalej nenačítava nič. BioS funguje a operačný disk je registrovaný. Mohlo sa stať, že sa mi vymazal Win ?
Za všetky odpovede vopred ďakujem.

OT: Abych rekl pravdu, tak netusim, co to je operacni disk. :o)

Kazdopadne je mozne, ze sis Win vymazal, pravdepodobne ale bylo vse napsane v te chybe - ta asi nebyla v presnem zneni "že sa to nestalo".
Muzes ten system nainstalovat nacisto, na webu MSI pak stahni ovladace pro tvuj notebook.

Tak ked to vypisalo predtym ze partition is missing tak uz asi niekto zrusil nejaky oddiel a uz to potom nepojde. Ked to nepojde tak stiahni si spravnu instalacku zo stranok microsoft, a nainstaluj Win uplne nacisto. Ovladace potom stiahnut zo stranok vyrobcu notebooku.
P.S. ak na tom bol W8 "with bing" tak na to neni instlacka na MS webe resp kedysi nebola nechodim tam casto. potom bude lepsie si kupit od vyrobcu ntb nejake recovery DVD