Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTX 1060 nefunguje

Dobrý deň
potrebujem pomôcť kúpil som si grafickú kartu GTX 1060. zapojím ju roztočí sa, potom sa zastaví a ostanem zaseknutý v biose. F2 ani F10 nereaguje.Keď vložím starú dosku všetko funguje. Neviem či už náhonov nemám starú základnú dosku. Prosím o radu.

CPU: i5-3570K
Grafika: Stará GTX 650ti, nová GTX 1060
8Gb RAM
doska: intel Dh77KC

BIOS je aktualny? Skusal si aj defaults?
Nemas staru dosku, ale moze byt naprd BIOS s chybami, alebo mozu to niektore nastavenia BIOSu (podsekcia System Agent) nieco ovplyvnit.
Mozes mat aj napr. slaby zdroj alebo si nezapojil vsetko napajanie tak jak treba.

Zdroj je srot. Skus iny zdroj, slusnu znacku.

Vidis nieco na obrazovke? Ak ano tak sa VBIOS uz nacital, a nemusis riesit VBIOS. A bavime sa o nastaveni Video OPROM na UEFI versus legacy, a ne nejake tvoje "uefi je enabled". Uefi je specifikacia resp. cely bios, neda sa enabled.