Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skopírovanie rozšírenia IE

Ahoj,

mám IP kameru D-link. Aby sa dalo sledovať video v prehliadači IE, treba nainštalovať Camera Stream Client Control Objec rozšírenie. Pokiaľ je PC pripojený k internetu rozšírenie sa po kliknutí na náhlad videa stiahne a video funguje. Chcem ale kameru pripojiť k PC, ktorý nemá pripojenie k internetu. Je možné nejako potrebné rozšírenie skopírovať a nainštalovať na takýto PC ?

ďakujem.

tak zrovna "downloaded program files" tě 100% netrápí.
kopírovat jde cokoliv, disk v jiném pc nebo nabootovaný z libovolného live cd.

Je na niekoľkých miestach.

to je větší otrava, ale asi je systém všechny potřebuje, když na tom ipkamerovém rozšíření trváš.
registry umí export položek, v čem je problém?

automatika: dočasně ten krám připojit na internet, ať se to kamerové svinstvo doinstaluje samo.