Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak prehrat obsah pc na televizi

mám televizi samsung le32d550/ potřebuji poradit jak film který mám v pc přehraju na televizi,,slyšel jsem něco o allshare ale nikde ten program nemohu najit.děkuji za radu pokut to vubec lze ,,,,radu typu dej si film na flashku a pak do tv tu nepotřebuji.diky

Co se Ti pořád nelíbí?Jakou radu ještě čekáš?Že se někdo sebere,přijede k vám domů a zapojí to sám?Já ne,mám to na Moravu daleko.:-)
Flashku nemáš,kabel nemáš,síť zapojit neumíš,televize je křáp.Což takhle ten PC přitáhnout blíž k televizi,aby ten kabel stačil?To bys snad zvládnul.
Ale abys neřekl,že neporadím další možnosti:
-můžeš to pouštět z externího disku,ale ten asi taky nemáš
-můžeš se na ty filmy koukat přímo na monitoru PC
-koupit delší HDMI kabel
-koupit flashku za 2 stovky

od odborniku bych čekal nejaky program co to umí,neco jako byl ten allshare ale zřejmě asi nic takového neexistuje,,jdu se poradit do hospody tady to nemá význam.dat bliž pc k televizi napadne i vole nebo koupit delsi kabel,nebo flashku,,to jsou rady k nezaplacerní.děkuji

Radsi kup delsi HDMI kabel nez flashku, vyhnes se problemum, ze TV nebude umet prehrat vsechny formaty. HDMI kabely se delaji hodne dlouhe, ale bezproblemove to funguje do cca 5m, takze pokud mas pocitac a TV od sebe nejvic 5m vzdalene, tak je ta rada koupit delsi HDMI kabel opravdu tou nejlepsi radou, kterou jsi mohl dostat. Pripojis, nastavis na grafice rozsirenou plochu a prehravas filmy, ani v hospode ti neporadi nic lepsiho. :-)

Mám stejnou TV a mohu tě ujistit, že po experimentech s allshare a sdílením složek to nakonec vyhrál HDMI kabel v kombinaci s bezdrátovou klávesnicí. Jako bonus máš možnost přehrávat na TV například obsah youtube. Je také možnost pořídit si pro TV zvlášť PC, nějaké nízkoenergetické s pasivním chlazením (jako to mám já) nebo použít tablet s HDMI.