Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 34 "LG 34UM68 UltraWide

Ahojte

zaujimal by ma Vas nazor na tento monitor...
https://www.alza.co.uk/34-lg-34um68-ultrawide-d406 4884.htm?catid=18842948

ake mate skusenosti s 34 palcovymi ultrawidami??? /popripade vseobecne s ultrawidami/

mam gtx970 a verim ze mi to nejak utiahne to naco som zvykli na mojom 27palcovom /samozrejme ratam s poklesom fps/

popripade mi skuste navrhnut nejaku alternativu k tomuto monitoru...29palcov je minumum ale radsej by som nieco vacsie kedze som od monitora cca 1,5 metra a vyuzivam ho predovsetkym na internet, filmy, sem tam hry a beznu pracu ako word atd...

Za rady tipy triky dakujem ;)

Měl jsem nějakou dobu Dell U2913WM, než pár měsíců po záruce umřel, bohužel. Byl jsem s ním spokojený, jen jsem si nějakou dobu na ty rozměry zvykal.
Jak sám píšeš, 29" pro UW vidím jak minimum, 34" bude paráda. Shodou okolností mám taky GTX970 a hrát v nativním rozlišení nebyl problém.

nad tym som tiez rozmyslal nejaku dobu...celkom dobre recenzie uzivatelske to malo...mal by som ho za cca 300 - 330 libier a ten lg za cca 380...ale ked uz mam kupit tak asi skor vacsi...z 27 na 29ultrawide by to bol prechod len do sirky takto to bude vsade asi ocividnejsie :)

ale zaujimalo by ma ako vyzeraju tie hry ktore nepodporuju taketo rozlisenie...napr som cital ze diablo 3 nie...a to hravam dost casto :)