Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na monitor

Dobrý den, mám problém se zapojením druhého monitoru do mého PC. Když zapojím jakýkoli monitor do grafické karty, vše je OK. Pokud ale zapojím monitory do základní desky, tak je PC nenajde.

• Bud zapojis :

MONITOR => "Graficka karta"
* BIOS polozka PCIe

MONITOR => "Integrovany chip v CPU" (zakladni deska)
* BIOS polozka IGP/APU

MONITOR => "Graficka karta" + "Integrovany chip v CPU"
*BIOS polozka PEG/IGD|PCI-IGD, zdali tvé PC splnuje HW pozadavky

• Bohuzel, jen tak neco nekam zastrkat, obvykle nefunguje dle predstav a to ani v roce 2017.