Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenajde externi disk

Zdravim,
potrebuji poradit mam externi disk ktery mi funguje jak na tv tak na xboxu ale kdyz ho pripojim k pc win 10 tak to disk nenacte.. resp ve sprave disku je ale nemuzu se dostat k adresarum. Pokud mu pridam treba disk F chce to disk formatovat(to nechci prisel bych o data) nevite resp nenapada vas jak ho nastavit abych o data neprisel?? zkousel jsem aktualizovat ovladace atd ale bez uspechu

ve správě disků není externí disk vidět, zbytečný screen, pokud jsi ho zapomněl připojit. nebo ho systém vůbec nedetekuje - viz správce zařízení.

partition wizard ho možná detekuje, ale nějaký nemyslící tvor ti překryl popis disků zbytečným oknem.
typ disku 0x0 skutečně znamená nenaformátovaný oddíl. jiný pc ten disk vidí?

ten tvůj krám acer nemá usb3 port s dostatečným napájením? jiný externí disk to přečte? nemáš pro disk "y" kabel se zdvojeným napájením?