Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kerio a Generic host proces for win32 services

Zdravím, toto již bylo řešeno zde http://pc.poradna.net/question/view/28969-kerio-a-s vchost-exe , ale nedovolí mi to přidat příspěvek. Mám ted podobný problém. Provedl jsem reinstalaci Windows, konfiguraci mám stejnou jako předtím, a to: Win XP PRO CZ SP1, nod32 2.5, Ferio personal firewall 4.2. Částečně jsem průběh svého problému popsal zde kerio.htm .

Hijackthis vypisuje toto: hijackthis.log

Co si o tom myslíte? Mám dát všude zakázat, povolit? co ten pokus o průnik? to dříve nebylo. děkuji za rady!

všem děkuji za rady, pomoc a názory. Ted už vše běhá v pohodě.
1) zpomalený net byla chyba na straně mého poskytovatele. Říkal, že tím, jak sem reinstaloval windows a pak asi přihlásil do sítě, tak se u nej nastavila základní (pomalejší) rychlost. Nechápu, ale aspon že to vím pro příště.
2) Ty hlášky Keria, příchoží/odchozí dovykam, už nejsou tak často. Možná pro to, že mám Nod32 zpět na seriovým čísle a ne na fixu, ale nemužu to potvrdit. vypadal čistě. A dělal jsem při tom i jiné upravy.