Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Downgrade OS

Ahoj,

rád bych se zeptal na možnost downgrade OS. Mám notebook, který byl automaticky downgradnut na Win 7. Původním systémem je však Win 10 (štítek na spodní straně). Rád bych přešel na Windows 8.1. Dell mi poskytuje image pouze na 7, 10.

Je vůbec legální přejít na Win 8.1, když možnost downgrade byla využita na Win 7? (záznam ve SlIC).
Může mi prosím někdo, kdo se vyzná v licenčním ujednání odpovědět na tuto otázku? Licenci na Win 8.1 si mohu sehnat, ne však přímo oficiálním způsobem (což při možnosti downgrade je stejně fuk..).

Díky moc :-)

V slic tabulke sa nic nemeni, ked pouzijes spravnu instalacku W10 (alebo recovery) tak by mala normalne fungovat. Jedine ze by MS na svojich serveroch to tvoje cislo zneplatnil, co si nemyslim, preco by to robili, oni maju nejake jedno cislo urcite uplne uprdele.
P.S. a nevidim zmysel v prechadzani na W8.1, je to podobne jak W10, uprav si W10 patricnymi zasahmi a mas skoro to iste.