Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit heslo od Wi-Fi?

Dobrý den, kamarádovi někdo změnil heslo od Wi-Fi nebo to tak alespoň říká a potřeboval by ho získat zpět. Nejde se mu ani přihlásit do routeru přes tu IP a poskytovatel internetu prý řekl, že má čas až od 20. února. Ptal se mě, jestli nevím, jak heslo zjistit. Také by mě to zajímalo, tak jestli někdo víte, budu rád za rady.

Záleží, co je to za šifrování, jestli je to wep, najdi si návod na Goolgu (t.j. internetový vyhledavač)

Jestli je to něco jiného, neřešit. Trvalo by to desítky let.

Jinak kamarád kecá, protože kdyby to byla jeho wifi, tak by si tam logicky dal jiný heslo.

A nebo kecáš ty, to je fuk.

Kazdy router sa da resetnut. To je jeho vlastny alebo kto ho konfiguroval?

ipconfig -all vypise co? cez jaku IP adresu sa tam chce dostat? "Nejde sa tam dostat" znamena co? Ked nevidi ani login tak ma blbo nakonfigurovanu IP, trebars ak nejde HDCP tak si to treba nastavit rucne.