Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update špatné grafické karty AMD

Dobrý den,
počítač po mě chtěl update driveru grafické karty. Tak jsem šel na stránky AMD a bohužel jsem stahnul update pri špatnou grafickou kartu. Teď počítač stávkuje - zapne se, ale obrazovka je stále černá.

• Toto není a nemuze byt chybou ovladacu. (instalace by te nepustila kdyby slo o nekompatibilní HW)
Jak to ? Protoze ovladace jsou exlusivne na prostredí Windows, kde po startu PC, POST etc driver nemá efekt, vidís start pocítace ? Jako LOGO, ci POST/BIOS ?

• Zda-li jde o cernou obrazovku ve Windows, jses jsi jisty ze jde o nesprávné ovladace ? "Video" kabel neni povysunut, nebo neco jiného ?
Monitor pise nejakou zprávu ? *Jako tipu OUT RANGE nebo jinou hlásku ?