Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím poraďte s výběrem tiskárny

Ahoj, odchází mi stará laserová tiskárna, a tak vybírám novou, ale moc se v tom nevyznám. Třeba mi pomůžete. Hledám nějakou multifunkční laserovou tiskárnu, ale nevím podle čeho vybírat. Nechci za to dávat nějak moc, stejně to brzo odejde. Momentálně mám tiskárnu DCP-7055 a ačkoliv je životnost válce ještě 50 % už se jí nechce tisknout (což se mi zdá divný). Zatím jsem vybral tuto https://www.alza.cz/brother-dcp-l2500d-d2221551.ht m?catid=18842931 ale nerad bych kupoval zajíce v pytli. Děkuji za názory.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

alzu mám v hosts jako nepřátelský kvelb, takže na tvůj odkaz nevidím.
obecně: do domácnosti kupuj jen tiskárnu s lan portem. usb krámy patří leda na koleje pro jednoho uživatele.

po problémech s válcem u starého lexmarku jsem se na laserovku vykvák a mám inkoustovku, ale to už záleží co tiskneš.

Momentálně mám tiskárnu DCP-7055 a ačkoliv je životnost válce ještě 50 % už se jí nechce tisknout (což se mi zdá divný).

Tiskárna tedy nefunguje z jiného důvodu. Možná by bylo lepší ten důvod zjistit, než hned tiskárnu vyhazovat, ale jsou to vaše peníze.