Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit výchozí jazyk u Filmu

Dobrý den,
mám docela slušnou sbírku filmu a v poslední době mě trápí, že u většiny filmů, je 2 a více jazyků. Nevíte někdo jak nastavit (nebo pomocí jakého programu), aby se u jednoho filmu jako výchozí jazyk spustila čeština??

Filmy mám na externím disku a připojuji ho k televizi nebo k PC.¨

Díky

• Na PC, tradicni [VLC player] postaci, jazyk zmenis v nastaveni AUDIO (preference => Cestina)
* Pro rychlou zmenu, staci klik pravym tlacitkem mysi a ve volbach zmenit jazyk AUDIO.

VLC PLAYER na stahnuti : vlc
* Tusim ze by to melo byt pod 'VIDEO' => 'STOPA VIDEA', bohuzel nemam cas to zkouset.
[img=/file/view/28137-vlc-poradna-png]http://pc.poradna.net/file/view/28137-vlc-poradna- png[/img]

• Bohuzel nekteré filmy maji titulky napevno, kde v urcitych pripadech zkratka nejdou dat pryc, jinak v nastaveni TITULKY jdou primo vypnout, VLC pouzivam, ale mé uzivani je jen standartni, pustim cucim skonci film zhasnu voilà, kde hloubejsi nastaveni neovladam. • Prostredi 'VLC' neni slozité a je velmi prehledné, kde jsem si jist, ze sam dokazes najit co presne hledas bez nejakych vetsich problému :-)