Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows nefunguje wifi

Dobrý den
Rád bych se zeptal kamarad má ntb a stěžuje si ze mu nefunguje wi-fi po.updatu na win 10 že má kradenou verzi. Rád by přešel zpět na win 7 pomohlo by to wi-fi co myslíte ? A ještě ztratil cd win tak myslíte že se dá zjistit key k win pomocí windows finder vytvořit a nainstalovat nové win?
Díky

návod na instalaci windows nepotřebuješ, instaluje se samo. (jen je potřeba umět instalovat ovladače, to bývá průser)
lidí, kteří zázračně ztratili instalační cd windows, je u nás asi 5 miliónů, všem jim to věřím.
původní coa štítek s product key máš nalepený na bedně, stačí stáhnout .iso - návod vpravo.
product key jde vyčíst (nirsoft produkey), ale po přeinstalaci w10 tam máš asi kulové.
taky si můžeš koupit nevyužitou licenci z fabriky - za těch asi 1500 ti skutečně přijde kulaté méďum.