Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vychozi brana neni dostupna

Zdravim, pri pouzivani ethernet kabelu v notebooku mi vzdy cca po 3-5 minutach brouzdani ruzne po internetu vypadne spojeni pres ten kabel, kdyz dam pres klasicky windows odstranit potize opravit tak mi to napise Vychozi brana neni dostupna (opraveno) internet nabehne 3-5 funguje a pak zase to samy a takhle porad dokola. Wifi funguje bezproblemu. Nejdriv jsem si rikal, ze to muze byt spatnym kabelem, ale to by se neopakovalo v takovych intervalech, ale naprilad pri drcnuti do notasu ci stolu atd...

Diky za odpoved !

Muze byt spatny kabel, muze byt spatny ovladac, pripadne si aj v spravci zariadeni nastav u LAN controllera nech ho nevypina k uspore energie.
A pomocou ipconfig -all si skontroluj ze ci je povoleny DHCP a jaku konfiguraciu (IP masku atd) si dostal. A aj vtedy ked to nejde.