Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program fakturky F702 a nastavení EET

Dobrý den,mám free program fakturky 702F a potřebovala bych poradit jak nastavit do programu EET.Již mám z daŃového portálu certifikát.Do programu do položky "cesta k certifikátu" jsem ho nahrála,ale stejně mě to vystavuje faktury bez kódu.dekuji všem za radu.

jedná se o tento program
http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost /finance_a_ucetnictvi/ucetni_programy/faktury/?utm _medium=rss-software&utm_source=rss-faktury&utm_ca mpaign=rss-stahuj

takto vypadá ten program
http://imgbank.cz/images/2017/02/12/screenfakturky .jpg
jinak podpora žádná neexistuje.Na email co mají na webu nikdo neodpovídá.Možná když máš placenou verzi že tam podpora funguje.to nevím.

Fakt to má ta free verze umět?
Tohle píšou o té placené:

Umožňuje navíc proti verzi, která je zdarma, další zajímavé funkce.Kromě vystavováni faktur a dodacích listů plní další funkce. Např. evidenci vydaných a přijatých faktur, fakturace z dodacích listů, pokladní doklady včetně EET.