Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Redukce - HDMI 2.0(TV) a VGA(PC)

Zdravím,

chtěl bych si propojit PC s TV, jenže TV má HDMI 2.0 a PC pouze starou VGA díru. Zkoušel jsem dohledat nějaké redukce mezi těmito konektory, marně. Našel jsem pouze HDMI a DVI... Lze vůbec něco takového dohledat, či bude potřeba nějakého kompromisu?

Byvali TV ktore mali aj VGA vstup alebo sa da urobit lacny prevodnik VGA na RGB ak TV nahodou vie RGB vstup (okrem YUV). Ale cim novsia TV tym mensia sanca.
P.S. ak to ma byt 4k telka, tak to tu VGA plecku asi fakt vyhod. Alebo kup grafiku. Su aj slim format